.

.

2018 Лето Цветни Печати Chiffon се Облекуваат Жените Круг Вратот Краток Ракав Гроздобер Облека Vestidos Лажни 2 Парчиња Чисто Фустан FP0569

2018 Лето Цветни Печати Chiffon се Облекуваат Жените Круг Вратот Краток Ракав Гроздобер Облека Vestidos Лажни 2 Парчиња Чисто Фустан FP0569

DEN 1002.00
DEN 1891.20
-47 %
Од стока


2018 Лето Цветни Печати Chiffon се Облекуваат Жените Круг Вратот Краток Ракав Гроздобер Облека Vestidos Лажни 2 Парчиња Чисто Фустан FP0569
големина на табелата (cm) CM биста должина на ракав рамо половината хип M 84 99 - 36 L 88 100 - 37 XL 92 101 - 38 2 XL 96 102 - 39 3 XL 100 103 - 40 4 XL 104 104 - 41

Големина:
M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL
Пол:
Жените
Број На Модел На:
FP0569
Бренд Име:
LYJDIQI
Деколте:
О Деколте
Декорација:
Никој
Стил:
Гроздобер
Половината:
Природни
Материјал:
Chiffon
Фустани Должина:
Колено-Должина
Sleeve Должина(cm):
Краток
Сезоната:
Лето
Sleeve Стил:
Редовни
Силуета:
А-Линија
Шаблон Тип:
Печати
R

Купувачите избираат и