.

.

Плус Големина 5XL 6XL 2018 Лето Абаја Африкански Boho Chiffon Долго Макси Маица, Фустан Жените Цветни Фустани Vestido Долго Облека Longue

Плус Големина 5XL 6XL 2018 Лето Абаја Африкански Boho Chiffon Долго Макси Маица, Фустан Жените Цветни Фустани Vestido Долго Облека Longue

DEN 1334.00
DEN 2616.00
-49 %
Од стока

Стил : Европа Шема : Печатење Процес : Колаж/Крои Здолниште должина : долго здолниште Здолниште : А-линија здолниште Јака тип : Стои јака Ракав тип : конвенционалните ракави Ракав должина : долги ракави Половината тип : Лабава половината Облека фуста : еден-гради Популарни елементи : крои, печатење Година на листата/сезоната : 2018 Ткаенина Име : Париз Монистра Главниот Ткаенина Состав : Полиестер Влакна (Полиестер) основната ткаенина состав содржина : 100% Боја : Црна Големина : M,L,XL,2 XL,3 XL,4 XL,5 XL,6 XL,7 XL Големина референтна маса (прирачник за мерење, грешка од 1-2cm) : може да биде околу 1-2cm грешка поради прирачник за мерење на Слики и суптилна боја разлика во вид Е нормално,ви Благодариме за вашето разбирање Забелешка : 1inch=2.54 см,па кога ќе ги преземе со цел ,ве молиме референца големината на табелата!
М : Биста 94 см, Половината 94 см , Должина 140 cm
L : Биста 98 см, Половината 98 см , Должина 140 cm XL : Биста 102 cm, Половината 102 cm , Должината 140 cm
2 XL : Биста 106 cm, Половината 106 см , Должина 140 cm
3 XL : Биста 110 см, Половината 110 см , Должина 140 cm
4 XL : Биста 114 см, Половината 114 см , Должина 140 cm
5 XL : Биста 118 см, Половината 118 см , Должина 140 cm
6 XL : Биста 122 см, Половината 122 см , Должина 140 cm
7 XL : Биста 126 cm, Половината 126 см , Должина 140 cm
Трговија на големо и пад на превозот и двата се добредојдени.

Големина:
M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL, 5XL, 6XL, 7XL
Пол:
Жените
Фустани Должина:
Глуждот Должина
Силуета:
Лабава
Материјал:
Lanon,Chiffon
Број На Модел На:
9068
Деколте:
Пак надолу Јака
Sleeve Стил:
Редовни
Стил:
Бохемски
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Половината:
Природни
Сезоната:
Лето
Бренд Име:
AIFEIYIYI
Шаблон Тип:
Флорални
Декорација:
Sashes
R

Купувачите избираат и