.

.

2018 Лето Нов Краток Ракав Фустан Девојка мода памук тексас фустан Мрежа спојување туту фустан Девојка памук слатка симпатична фустан

2018 Лето Нов Краток Ракав Фустан Девојка мода памук тексас фустан Мрежа спојување туту фустан Девојка памук слатка симпатична фустан

DEN 750.00
DEN 1229.76
-39 %
Од стока


Дете НИ Големина:
2T, 3T, 4T, 5, 6, 7, 8, 9
Одделот За Името:
Деца
Пол:
Девојки
Шаблон Тип:
Цврста
Вграден Градник:
No
Јака:
О Деколте
Стил:
Краток
Sleeve Должина(cm):
Краток
Силуета:
Бал
Sleeve Стил:
Редовни
Декорација:
Возбудува
Материјал:
Полиестер,Памук
Фустани Должина:
Колено-Должина
Број На Модел На:
Девојка Каубој Чипка Фустан
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Бренд Име:
Btsunjy
толпата:
2-9 годишна девојка
Ткаенина состав:
Памук
Сезоната:
Лето
Популарната елементи:
Едноставни и стилски
R

Купувачите избираат и