.

.

Belen 10ml Розови Бои Серија УВ Помине Гел лак Полу Постојан Помине Буквар База на Врвот Хибрид Gellak Сликарство Гел Лак

Belen 10ml Розови Бои Серија УВ Помине Гел лак Полу Постојан Помине Буквар База на Врвот Хибрид Gellak Сликарство Гел Лак

DEN 73.00
DEN 95.52
-24 %
Од стока


Карактеристики :
* Професионален Помине Уметност Подарок за вас или вашата девојка;
* Најдобра за контрола на квалитетот за да се обезбеди висок квалитет на полски;
* За како полски, носи како гел, исклучен во минути;
* Тоа нуди широка палета на бои за клиентите да се доживее професионални впие-оф помине уметност во разумна цена;
* Долготрајни за најмалку 2-3 недели, фантастична и супер светол нокти за вас;
* Нема мелење. Не поднесување. Нема време на сушење по апликација : Лекување со УВ гел. Крајот на redoing од нула;
* Нема повеќе несовршена површина, вдлабнатини или сече ноктите. Боја отпорни, еластична и сјајна отпорни на секој тест.
Јачина на звук : 10ml
Чекор 1. Чисти Нокти, тогаш скрати ноктите површина како нормален нокти процес. Чекор 2. Целосно се тресат до ноктите гел, може да се направи на полски боја избалансиран. (Важно) Чекор 3. Се применуваат База на грб прво, што може да се направи полски трае подолго, лек со УВ ламба или LED светилка.(Неопходно) Чекор 4. Се применуваат полски директно, лек со УВ ламба за 2-3 минути или лек со LED светилка за 60 секунди;кога ќе се исуши, ќе се применуваат 2 слој и се излечи со УВ ламба или LED светилка повторно.

Бренд Име:
Belen
НЕТО-WT.:
10ml
Тип:
Гел За Полски
Број На Модел На:
Розови Бои Серија Среќа Гел Лак
Количина:
1pcs
Состојка:
Смола
Тип На Објект:
Гел На Ноктите
Производителот Боја Име:
ув гел лак
Предност:
Здрав и Еко-пријателски
Сертификат:
SGS/ MSDS/CE
Излечи:
LED или УВ Ламба
Траен Период:
3 Недели или Над
Натопете Off:
Отстрани со Acetone
Карактеристики:
гел лак
Тип На Објект:
vernis полу постојан
Тип:
нокти, гел професионални
R

Купувачите избираат и