.

.

3 Еез ibdgel бренд впие исклучување УВ LED помине уметност гел 3D Магија Камелеон Мачка очи гел лак за нокти

3 Еез ibdgel бренд впие исклучување УВ LED помине уметност гел 3D Магија Камелеон Мачка очи гел лак за нокти

DEN 65.00
DEN 81.60
-20 %
Од стока


1.Пакет листата :
1)ве Молиме изберете 3 компјутери боја
2)Сите бои гел се ок
2.Порака: се Сеќавам да оставите порака за нас кои бои бројот што го сакате или случаен боја ќе бидат испратени. 3.Брза испорака: Повеќето Земји треба само 1~2 недели може да се добие на парцела ,како Европа Земјата , НИ и така натаму ,освен некои далечни земји, кои ќе земе 25~40days да пристигнат . 4.Производ Функција: Совршено добро спакувани,не протекување;практично да работат;богата 6 бои ;висок квалитет;долготрајни за 30 дена.

Тип На Објект:
Гел На Ноктите
Бренд Име:
ibdgel
НЕТО-WT.:
7.3 ml
Тип:
Гел За Полски
Количина:
3 компјутери/многу
Состојка:
Смола
Број На Модел На:
УВ Гел
јачина:
10ml
Боја Видови:
6 бои
Advantage1:
Висок квалитет,без намалување на
Advantage2:
Трае повеќе од еден месец
Advantage3:
Хит и еколошки
Advantage4:
Многу Лесно да се работи
Погоден светилка:
УВ/LED светилка е во РЕД
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
is_customized:
Yes
R

Купувачите избираат и