.

.

Горниот&Пониски Радијатор Црево 3055801&3063968 За Hitachi EX300-2/3 За Isuzu 6SD1T

Горниот&Пониски Радијатор Црево 3055801&3063968 За Hitachi EX300-2/3 За Isuzu 6SD1T

DEN 2400.00
Од стока


Горниот&Пониски Радијатор Црево 3055801&3063968 За EX300-2/3 За 6 SD1 T
Whatsapp : +86 18768415518 Skype : guanelian
Опис :
Дел Број : Горниот & Пониски Радијатор Црево 3055801 & 3063968
Примена
За EX300-2 / EX300-3 со 6 SD1 TPD-S Мотор
Плаќање
Кредитна картичка на линија е достапна.Ние, исто така, ја прифати плаќање преку Paypal,T/T и Western Union.
Овој објект имаат акции,па може испорака за вас во рок од 3 работни дена по вашата исплата избришани.Ако постои било увозни давачки или даноци,тоа е на купувачот одговорност.
Гаранција
Ние нудиме 1 година гаранција за овој производ. Ако производот е надвор од работниот ред под правилна употреба на прирачникот во рамките на гарантниот период, ве молиме контактирајте со нас за да се добие стока се врати шифрата и превозот настава. Потоа, го испрати назад на вашиот трошоците за превозот.
По добивањето на вашиот врати објектот, тоа ќе трае 7 дена за евалуација и истражување. Сосема нов замена единица ќе бидат испратени до вас во нашата трошоците за превозот, ако таа ги исполнува нашите гаранција барања.
Испорака
Со DHL/ФЕДЕКС/ТНТ(Кина Express),ако сакате да користите други,ве молиме контактирајте со нас.
Царинската ќе биде помалку веројатно да се наметнат даноци / должности на мали парцели.

is_customized:
Yes
Број На Модел На:
3055801 3063968
Состојба:
Нови
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
Тип:
цевка
Гаранција:
Yes
Превозот начин:
Fedex , DHL , или ЕМС
цена:
Конкурентна
Трговија на големо:
Yes
Акции:
Yes
Дел Број:
3055801&3063968
Осветленост Дел Број:
3055801&3063968
R

Купувачите избираат и