.

.

3m x1m x10cm гимнастика душеци за дома со слободна рака пумпа

3m x1m x10cm гимнастика душеци за дома со слободна рака пумпа

DEN 14040.00
DEN 15600.00
-10 %
Од стока

воздухот песни скокање гумени мат воздух кат
Карактеристики :
1,Трајни 1000-Denier Двапати Ѕид Ткаенина и 3-Ply ПВЦ. Воздухот душеци се гас-цврста и издржлива поради напредно производство технологија и супериорен квалитет на материјали.
2, Усвојување на жица цртање изработка во внатрешниот,добра еластичност, силна носивоста, и не е лесно да деформација.
3, во Близина вентил дизајн, целосно запечатени и нема истекување.
4,најистакнатите предност на надувување воздух превртување на душеци е дека тоа е можно да се свитка и се расплетува, нив брзо. Оптимална воздушниот притисок во сите услови, до 5psi.Во споредба со традиционалните пена-врз основа на душеци, тие заземаат многу помалку простор по deflating така чување и транспорт стане прилично едноставна и економски.
5, Сите лепило делови на сите употреба на лепак сврзување, кора сила и висока температура, hydrolysis отпор, анти-ултравиолетови перформанси се одлични, дури и во изложување на сонце, стабилноста на воздухот врска делови се целосно загарантирани.
6, Материјал постојаност на боја, ткаенина боја додека нови, посебни носат-отпорни, две-боја за нега на тело, така што силите издржливи.

боја:
Светло Сива
Бренд Име:
голема река хил
Шема:
jumpsuit
Проп Избор:
Гимнастика Мат
Одделот За Името:
Мажи
Број На Модел На:
3m x1m x10cm
Тип:
Гимнастика Мат
Материјал:
капка бод
Гаранција:
2 години
Пакет:
картон
R

Купувачите избираат и