.

.

Нико Желка 4 PLY Електрична Гитара Pickguard SSH Магнети За FD Strat Стил Електрична Гитара Бесплатен Превозот Wholesales

Нико Желка 4 PLY Електрична Гитара Pickguard SSH Магнети За FD Strat Стил Електрична Гитара Бесплатен Превозот Wholesales

DEN 527.52
Од стока


започнете
крајот
Детали :
100% Сосема Нов Состојба И Одличен Квалитет
4-PLY, 11-Дупка Stratocaster Pickguard, (SSH) 2 Единствен Калем И Humbucker Магнети
4-PLY Конструкции : Желка-Бело-Црно-Бело
За Фендер Stratocaster Стил Или Слични Електрична Гитара
Одлично За Замена
Боја : Желка
Пакет : 1pc Електрична Гитара Pickguard
Ние(Нико Музички Инструмент Компанија) Професионалец во Гитара Додатоци(Зема,Стрингови,Capos,Приемници..).Неколку Големи Фабрики Агенти.Можете да Wholesales од нас.Ние ќе им Даде на Wholesales Цена за вас.Значи,Ако сакате Wholesales Гитара Делови,ве Молиме Контактирајте со нас.Ви благодариме!!
1.Ние прифаќаме Alipay, Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
1.Во Светот Превозот(Освен Некои Земји)
2.Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
3.Ние ги Испратите до вас 1 ден Предавање Време Кога Плаќање Cleard.
4.Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 35 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Нашата цел е задоволството на клиентите!
5.Ние Нудиме Free Shipping користи Хонг Конг Пост/Сингапур Пост Превозот(Време на Испорака : 15-35days.

Број На Модел На:
Strat Бисер Црвена
Бренд Име:
Мајсторот Јован
Тип:
Pickguard
R

Купувачите избираат и