.

.

Вистински и оригинални Нови Заеднички Железнички Инјектор 0445120304 / 0 445 120 304 за 5272937

Вистински и оригинални Нови Заеднички Железнички Инјектор 0445120304 / 0 445 120 304 за 5272937

DEN 11400.00
DEN 12000.00
-5 %
Од стока


Вистински и оригинални Нови Заеднички Железнички Инјектор 0445120304 / 0 445 120 304 за 5272937 ОПИС на ПРОИЗВОДОТ : ВИСТИНСКИ И СОСЕМА НОВ Common rail вбризгување на инјектор 0445120304 ЗА ISLE 5272937 ПАКУВАЊЕ & ИСПОРАКА : ВИСТИНСКИ И НОВ ПАКЕТ МОЖЕМЕ ДА ИСПОРАКАТА од СТРАНА на DHL, TNT, FEDEX, UPS-от, SF, EMS EXPRESS. ГАРАНЦИЈА : РЕДОВНИ И НОВИ ДЕЛ Е ГАРАНЦИЈА.

Поставување на Возило:
моторот
Материјал Тип:
High Speed Челик
Другиот Дел Број:
за Моторот Cummins ISLe Eu3
Објектот Ширина:
1.8
Производителот Дел Број:
0445120304
Објектот Висина:
2
Специјални Функции:
common rail вбризгување на инјектор
Објектот Тежина:
0.5
За Возило Брендови/Модел:
Mazda
Земја/Регион на Производство:
Кина
121 Метро-Година:
2002 година
Објектот Должина:
26
Mazda Модел:
121 Метро
Осветленост Дел Број:
Common rail вбризгување на инјектор 0445120304
Matarial:
High Speed Челик
оригиналниот:
Yes
Гаранција:
12 месец
Дел Број:
0445120304
ОДГОВАРА ЗА:
за Моторот Cummins ISLe Eu3
Пакет:
оригинални нови
квалитет:
Вистински и Сосема Нов
R

Купувачите избираат и