.

.

24AA32AT-I/SN 24AA32AT-јас 24AA32AT СОП-8 Оригинални 10PCS/МНОГУ

24AA32AT-I/SN 24AA32AT-јас 24AA32AT СОП-8 Оригинални 10PCS/МНОГУ

DEN 168.00
Од стока


Детали За Производот
Број на модел : 24 AA32 AT-I/SN Пакет / Случај : СОП-8
Состојба : Нова
Плаќање
♦ Пред ставање на твојот ред, ве молиме потврдете го цените и други детали со добавувачот.
♦ Ве молиме бидете сигурни дека ќе го прочитате целиот опис и да се договорат за да се трансакцијата пред да го купат.
♦ Кога купување на Ali Express, вашите плаќања се заштитени со Зачувам. Песна вашата нарачка во која било фаза на испорака онлајн и се чувствуваат сигурни дека плаќање само ќе биде објавен на добавувачот откако ќе се потврди приемот на вашата нарачка. Со Зачувам, вашата кредитна картичка детали никогаш не се изложени.
Испорака
♦ Наредби обработени навремено по плаќање на проверка .
♦ Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата мора да одговара на вашиот Превозот адреса. Ве молиме проверете ја вашата адреса внимателно кога обработка цел.
♦ На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.
♦ Поради акции статус и временската зона разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака.
Повратни информации
♦ Почитувани купувачи, ние го цениме вашиот бизнис, ако сте задоволни со нашата служба, ве молиме да ни остават позитивен фидбек.

Тип На Објект:
Говорникот Активни Компоненти
Бренд Име:
jiaxinhengye
Број На Модел На:
Други
Пакет:
No
Материјал:
Други
Број На Модел На:
24AA32AT-I/SN
Состојба:
Оригинални и нови
R

Купувачите избираат и