.

.

Секси Невидливи Жените Самолепливи Градник Биста Пред Затворање На Силиконски Лесна Strapless Градник Push Up Градник

Секси Невидливи Жените Самолепливи Градник Биста Пред Затворање На Силиконски Лесна Strapless Градник Push Up Градник

DEN 87.00
DEN 112.80
-23 %
Од стока

Добредојдовте на нашата продавница! Ако у вака објектот ,ве молиме да го додадете во вашите "wish list" ^-^ Ако ви се допаѓа оваа продавница ве молиме да го додадете во вашите "сакаат продавница" ^-^ Ако имате прашање, само слободно контактирајте со нас, ние ќе ви ги даде помош во времето. ако не сте го доби објект во рамките на нашите превозникот време или unsatisfy нашите предмети, на стр ls не се отвори спорот толку брзо, контактирајте со нас во времето, ние ќе ви ги даде нашата најдобра услуга. Ние негува секој клиенти во нашата продавница. Имаат добар шопинг време во нашата продавница! Дизајн на производот : Пред затворање,челична жица слободни,Пеперутка-форма Боја : Црна,Беж Големина : A-B-C Материјал : 88% најлон,12% spandex,долна облека наведени сунѓер,полиолефин гел карактеристики на Производот : 1.Усвојување со ultrathin дише сунѓер со повеќе од 400 дише дупки во внатрешноста на купот .како дише како и дишењето. 2.Cambered крилја дизајн кој може да се спречи изложување.PC материјал пред тока со истегнување-доказ и посилни се соберат способности.Длабоко Vshaped дизајн може совршено да се вклопи со сите inds на модерен облека. 3.Најновите гел-ciating процес,централниот дел без гел штити брадавиците. Answer : ___________________________ Note :
1. Ве молиме овозможи мала 1-3cm разликата се должи на прирачник за мерење и малку боја на варијација за различни екранот поставување
2. Големината не одговара на сите, ве молиме внимателно да се провери големината на табелата и да ја одберете големината врз основа на вашиот вистинска големина
Ви благодариме и убав ден!
*За Пратката 1) ПРЕВОЗОТ во СВЕТОТ.

Чаша Големина:
А, Б, Ц
Тип На Објект:
Градници
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Цврста
Бренд Име:
ROPALIA
Стил:
Секојдневниот
Градник Стил:
Лесна,Им Помогнам На
Поддршка Тип:
жица за слободни
Број На Модел На:
Дама Градник
Затворање Тип:
Пред Затворање
Декорација:
Никој
Рака Тип:
Strapless
Куп Форма:
Половина Чаша(1/2 Чаша)
Материјал:
Силикони
R

Купувачите избираат и