.

.

AA128 Спортски настан декоративни гумени хелиум Цилиндар балон со печатени реклами,знаме Балон со банер за Оглас

AA128 Спортски настан декоративни гумени хелиум Цилиндар балон со печатени реклами,знаме Балон со банер за Оглас

DEN 31584.00
Од стока


Производство на време 7-10 работни денови.
Ве молиме Љубезно се Прошири 5 дена од денот на превозот време откако ќе се стави ред !!!
Експрес испорака време 3-6 дена (Нормално)
Нормално ние брод на производ со Федекс/UPS/ DHL/ Aramex/DPEX
Од Февруари 2 , ред прифатени, но ние ќе бидат во можност да организира вашата нарачка по Feb 25, поради Кинеската Нова Година! Ви посакувам најдоброто.
Ви благодариме ^_^
Опис на производот Летаат вашата порака високо во небото за да го зграби клиенти внимание. Одличен начин да го промовира производи, промовирање на корпоративни логоа и лансирање на нови производи. Овој широк спектар на производи може да се користи на спортски настани, саеми, фестивали, и паради. Емитува вашата порака во голема начин. Нашите гумени производи поставува стандардите за квалитет и услуга во гумени индустрија. Може да се користи насекаде Детали за Производот Материјал : 0.15-0.18 мм ПВЦ, која има специјална UV заштита, што го прави повеќе издржливи под сонцето. Овој материјал има добра расцепен отпор перформанси. Помина SGS, EN71-1,EN71-2,EN71-3, Доведе Слободни, Пламен retardant Вашиот омилен големина,стил, слика,боја,логото,банери или printings-е Достапна Боја Неусогласеност Разлики во бојата може да биде предизвикана од некои други причини, како што се боја одраз во мониторот, осветлување, припадност и сл.

Големина:
5X4.2X4.6M, 6X4.25X5.6M, 8X6.25X7.6M
дизајн:
Голем Отворен Гумени Рекреација
Број На Модел На:
AA128
Возраст Опсег:
Grownups
Материјал:
ПВЦ
Бренд Име:
BENAO
Тип:
гумени хелиум балон
боја:
Се прилагодите или Како слики
Материјал:
0.18 thinkness ПВЦ балон
Тип:
Рекламирањето на производот
Сертификат:
SGS EN71-1,-2,-3
Употреба:
за огласување
Додатоци:
Поправка Колекции
Големина:
5/6/7/8/9 or customize
Гаранција:
180 дена
Предност:
Фабрика цена & висок квалитет
is_customized:
Yes
R

Купувачите избираат и