.

.

4 цевка воздух танчерка човек воздух поколеба човек цевка воздух кукла за партија декорација рекламирање гумени небото танчерка

4 цевка воздух танчерка човек воздух поколеба човек цевка воздух кукла за партија декорација рекламирање гумени небото танчерка

DEN 24049.00
DEN 25584.00
-6 %
Од стока

4 цевка воздух танчерка човек воздух поколеба човек цевка воздух кукла за партија декорација рекламирање гумени небото танчерка
Добредојдовте на нашата продавница.Нашата продавница продава на сите видови на 4 цевка воздух танчерка човек воздух поколеба човек цевка воздух кукла за партија декорација рекламирање гумени небото танчерка ,итн .
Материјал : Оксфорд Ткаенина
Големина : прилагодено
Карактеристики : Трајни, атрактивни, разновиден, безбедно и животната средина загрижени
Компресор : компресор
Време на испорака : 57 дена
Гаранција : 1 година
Примена : Реклама, изнајмување бизнис, партии, клубови паркови, плоштади, отворен за забава, двор забава и други деловни функции.
Ве молиме забелешка која дизајн и боја треба,или дека ќе испрати случајно. 4 цевка воздух танчерка човек воздух поколеба човек цевка воздух кукла за партија декорација рекламирање гумени небото танчерка 4 цевка воздух танчерка човек воздух поколеба човек цевка воздух кукла за партија декорација рекламирање гумени небото танчерка 4 цевка воздух танчерка човек воздух поколеба човек цевка воздух кукла за партија декорација рекламирање гумени небото танчерка 4 цевка воздух танчерка човек воздух поколеба човек цевка воздух кукла за партија декорација рекламирање гумени небото танчерка 4 цевка воздух танчерка човек воздух поколеба човек цевка воздух кукла за партија декорација рекламирање гумени небото танчерка
Е пумпа (воздушен компресор)се вклучени? A : вклучувајќи.

Големина:
3m, 3.5m, 4m
боја:
multicolor
Материјал:
Најлон
Број На Модел На:
4 цевка воздух танчерка
Возраст Опсег:
Grownups
дизајн:
Гумени Брануваа
Бренд Име:
ternmove
Тип:
4 цевка воздух танчерка
Големина:
3m
Технологија:
Шиење и Кроењето
accessary:
поправка материјал,компресор
Funciton1:
4 цевка воздух танчерка
Funciton2:
4 цевка воздух танчерка
Funciton3:
4 цевка воздух танчерка
Funciton4:
4 цевка воздух танчерка
Funciton5:
4 цевка воздух танчерка
Забелешка:
прилагоди на големината и логото лак одбивање враќање/поврат
Function6:
4 цевка воздух танчерка
R

Купувачите избираат и