.

.

Преносни Кампување Градина Плажа Патување Hammock Отворено Ultralight Шарени Замав Кревет Rollover-доказ платно стап shammock

Преносни Кампување Градина Плажа Патување Hammock Отворено Ultralight Шарени Замав Кревет Rollover-доказ платно стап shammock

DEN 2450.00
DEN 2816.64
-13 %
Од стока


* Лесен и пренослив, меки и удобни, чисти и безбедни.
* Лесно да се откажам и собранието, Погоден за кампување, патување, пешачење чевли, употребата на одмор, така и за домашна употреба и во вашиот двор и др.
Состојба : 100% Сосема Нов & Висок Квалитет
Име : Rollover-доказ платно hammock со стапови
Материјал : платно ткаенина
Боја : 5 боја за да изберете
Најдобри користи : Патување, кампување, пладне се скрши, неврзан
Големина : 150*200cm, тежина од 1,5 килограми
100*200cm, тежина 1kg
Макс имајќи тежина : 200kg/3000kg
Погоден за : Еден или два лице
Пакет се вклучени : 1 * Hammock(Вклучувајќи најлон јаже *2)
Забелешка : висината на две поврзувања треба да биде еднаква. Одржување на рамнотежа на hammock. Не се застане на hammock, можете да седат и лежат надолу. Ве молиме да се стави заштитни влошки под hammock кога децата се да ги користите.
Внимание :
Ве молиме овозможи 1 - 3мм грешка поради прирачник за мерење (1inch = 2.54 см)
Објектот боја се прикажани во phtots може да се покажува малку поинаква на вашиот compture следи од набљудувачите.
Ве молиме бидете сигурни дека ќе не ми пречи пред цел, ви благодариме за разбирањето!

Општа Употреба:
Отворено Мебел
Шема:
Rollover-доказ платно hammock
Големина:
Two-person
Возрасна Група:
Возрасни лица
is_customized:
Yes
Бренд Име:
ZENGJIE
Стил:
платно hammock
Број На Модел На:
D066
Тип:
Hammock
Ткаенина Големина:
200*150cm 200*100cm
Употреба 1:
кампување пешачење Слободно градина
Hammock Тежина:
1kg/1.5 кг
макс имајќи тежина:
200kg/300kg
Точка 1:
2 луѓе hammock
белешки:
280cm Должина вклучувајќи Јажиња
Име:
Hammock hamac платно замав
Функција:
лесни преносни силна слободно hammock
Објектот:
Rollover-доказ платно hammock со стапови
R

Купувачите избираат и