.

.

Bling кристал Миленичиња Куче Куче Подигнат Сомот & Поводник Кожа за Мало Куче Куче Мачка Chihuahua Јака Розова Милениче Производи 2018

Bling кристал Миленичиња Куче Куче Подигнат Сомот & Поводник Кожа за Мало Куче Куче Мачка Chihuahua Јака Розова Милениче Производи 2018

DEN 148.00
DEN 205.44
-28 %
Од стока

Функција : Пол : Унисекс,Куче,Мачка Материјал : Кадифе Големина на Вратот(cm/inch) Биста(cm/inch) S : 20-26cm/7.87"*10.24" 28-35cm/11.02"*13.78" М : 23-29cm/9.06"*11.42" 34-41cm/13.39"*16.14 и делови" L : 26-34cm/10.24"*13.39" 38-46cm/14.96"*18.11" Пакет Содржина : 1 x Кутре Пет темперамент

Големина:
S, M, L
Бренд Име:
Chicdog
Тип:
Harnesses
Куче Подигнат Тип:
Основни Оглавник Harnesses
Шема:
Цврста
Материјал:
Најлон
Сезоната:
Сите Сезони
Функција:
Отцепување
Тип:
Кучиња
R

Купувачите избираат и