.

.

ORICO 2.5 Инчен HDD Случај Sata во USB 3.0 Hdd Комплет Адаптер Алатка за Слободни 5 Gbps 2577U3 Хард Диск Поле

ORICO 2.5 Инчен HDD Случај Sata во USB 3.0 Hdd Комплет Адаптер Алатка за Слободни 5 Gbps 2577U3 Хард Диск Поле

DEN 337.00
DEN 767.04
-56 %
Од стока


боја:
Црна
Внатрешни Интерфејс:
SATA
Пакет:
Yes
Поддршка На Хард Диск Капацитет:
2TB(Не вклучувајќи HDD)
Случај Материјал:
Пластични
Број На Модел На:
2577U3
Бренд Име:
Orico
Надворешен Интерфејс:
USB
Големина:
2.5
Објектот:
2.5 Инчен HDD Куќиште
Материјал:
ABS
Поддршка HDD:
2.5 SATA HDD 9.5 mm
Внатрешни Интерфејс:
sata3.0
Надворешен Интерфејс:
USB3.0
Интерфејс:
USB3.0 Микро Б
Брзина На Пренос:
5Gbps
Карактеристики 1:
2.5 инчен HDD случај
Карактеристики 2:
hdd кутија
Карактеристики 3:
hdd случај usb 3.0 2.5
R

Купувачите избираат и