.

.

HDMI 2.0 Кабел 1M 2M 3M 5M 10m 20 милиони High Speed HDMI Кабел 3D TV PS4 SKY HD 4K Ултра HD Ethernet Враќање Аудио КАБЕЛ HDMI

HDMI 2.0 Кабел 1M 2M 3M 5M 10m 20 милиони High Speed HDMI Кабел 3D TV PS4 SKY HD 4K Ултра HD Ethernet Враќање Аудио КАБЕЛ HDMI

DEN 167.00
DEN 208.32
-20 %
Од стока

HDMI Кабел 2.0 верзија 4 K*2К 3 D 60 FPS 2160 P за HD TV LCD монитор Лаптоп 3 M High-definition податоци линии Описи : Brand Name : LNYUELEC Верзија : 2.0 HDMI Спецификација на Производот : 30 AWG 28 AWG 26 AWG 24 AWG Поддршка : 3 D 4 K*2К Резолуција @60 HZ 60 FPS за пренос на Конектор : 24 K бакар школка позлатени конектори Жица : Кислород слободни бакар+ Сребро позлатен бакар Outside Material : Најлон ткаат + ПВЦ Штит : Двојно Штитови заштита Интерфејс Тип : Стандарден HDMI A-A Апликации : Сите уреди со HDMI интерфејсот, може да се користи за да се поврзете HDMI кабел, како : DVD плеер поврзан со high-definition ТЕЛЕВИЗОР, проектор HD плеер со HDMI интерфејсот за да се поврзете high-definition телевизор, проектор, PS3 игра конзоли поврзани hd телевизор ,Проектор... High Speed HDMI Кабли за вистински HD слика и звук. Нашите LNYUELEC HDMI кабли претставуваат крајна ниво на перформанси понудени од страна на HDMI. Покрај тоа, Имајте на ум дека HDMI 2.0 верзија е назад-компатибилен со сите претходни верзии на HDMI. - Нашите HDMI кабли карактеристики заштитен со трајни, црна ПВЦ надворешниот слој. На оклопна обезбедува извонредна одбрана против надворешно мешање и помага во одржувањето на интегритетот и чистота на дигитален сигнал. Овие кабли, исто така, карактеристика позлатени конектори кој се спротивстави на корозија додека ги нуди оптимален пренос на сигнал со пониска нарушување на точка на контактот.

боја:
Црна
Должина:
50cm, 1.5m, 2m, 3m, 5m, 10m, 15m, 1m, 20m, 0.3m
Бренд Име:
LNYUELEC
Примена:
Камера,Телевизор,Мултимедијални,ТВ КУТИЈА,Микрофон,Компјутер,ДВД Плеер,Проектирање,Следење на
Конектор Б:
HDMI
Пакет:
Пакет 1
Функција:
HDMI2.0
оклопна:
Фолија
Пол:
Машко-Машки
верзија:
hdmi 2.0 на
Пакет:
Yes
Конектор A:
HDMI
Пакување:
Polybag
Тип:
HDMI Кабли
Број На Модел На:
hdmi кабел
Надворешниот Дијаметар:
4.2mm
R

Купувачите избираат и