.

.

XYCING А2 HUD 3.5 инчен GPS за во Автомобил Head Up Display Брзина Аларм Компас Шофершајбната Проектор Брзинометар HUD преку GPS Сателити

XYCING А2 HUD 3.5 инчен GPS за во Автомобил Head Up Display Брзина Аларм Компас Шофершајбната Проектор Брзинометар HUD преку GPS Сателити

DEN 1235.00
DEN 1583.52
-22 %
Од стока


XYCING А2 HUD 3.5 инчен GPS за во Автомобил Head Up Display Брзина Аларм Компас Шофершајбната Проектор Брзинометар HUD преку GPS Сателити
А2 GPS HUD Главните Карактеристики :
1. Собирање брзина од GPS сателити, се достапни за сите автомобили, лесно да го инсталирате, plug and play
2. Екран од 3,5 инчен HD дисплеј
3. Мулти-боја, дизајн го прави екранот се повеќе богати и полесно да се чита
4. Нано-технологија за елиминирање на двојното рефлексии,повеќе од јасно.
5. Богата Содржина : брзина,компас, брзина на алармот,без да се префрлате помеѓу километри и километри
6. Авто моќ/исклучување : HUD почне и да се исклучи со возило започна и исклучување, ефикасна заштита на автомобил на батеријата;задржување на рачно префрлете го режимот,повеќе лесно да се контролира со HUD.
7. Автоматско и рачно светлината прилагодување на владата,возење без отсјај
Рефлексивни филм за инсталација :
Со користење единица без мисловните филм може да резултира во двојна слика почитуваат од страна на корисникот во зависност од шофершајбната. Ако видите двоен слој тоа се должи на ветробрани двоен слој изградбата и ќе треба да се инсталира на филмот следејќи ги инструкциите подолу :
1. Место на доставени не се лизга мат во саканата позиција на таблата со HUD на врвот.
2. Набљудување каде HUD одразува место мисловните филм во позиција.

Жица или Безжично:
Жичен
Фрекфенција:
GPS за во Автомобил Head Up Display Шофершајбната Проектор
Големината На Името:
90*54*12mm
Бренд Име:
XYCING
Номинална моќност:
А2 GPS Head Up Display
Големина На Дисплеј:
3.5 инчен
12V Полнач за во Автомобил:
1000mA
Брзина спектар:
0-400KM
Работен напон:
DC8-24V
Работат на струјата:
40MA
Satellite positioning време:
Ладно започнете
Компас прецизност:
+-1 степен
Компатибилен автомобили:
Сите Автомобили
R

Купувачите избираат и