.

.

ZONESUN DL-1800 Електромагнетна Индукција на Континуиран Алуминиумска Фолија Запечатување Машина,авто indution sealer машина за автоматска sealer

ZONESUN DL-1800 Електромагнетна Индукција на Континуиран Алуминиумска Фолија Запечатување Машина,авто indution sealer машина за автоматска sealer

DEN 43636.00
DEN 47952.00
-9 %
Од стока


Ако ви треба plactic ламинат алуминиумска фолија кликнете на сликата

Материјал:
Алуминиум легура
Бренд Име:
ZONESUN
Напон (V):
220v
Моќност (W):
1000W
Функција:
запечатување
сертификација:
No
R

Купувачите избираат и