.

.

Нерѓосувачки Челик Задна Врата украс Streamer Опашка Багажникот Капак Покрие Намали За Шкода Kodiaq 2017 2018 Авто Надворешни Додатоци

Нерѓосувачки Челик Задна Врата украс Streamer Опашка Багажникот Капак Покрие Намали За Шкода Kodiaq 2017 2018 Авто Надворешни Додатоци

DEN 934.00
DEN 1125.60
-17 %
Од стока


Објектот Fitment : (Овој Производ Е Автомобил Додатоци) Компатибилен Автомобили : За "Шкода" Kodiaq 2016-2018
Опис : Состојба : 100% Сосема Нов. Материјал : Високо Квалитетен Не ' Рѓосувачки Челик. Вклучува : 1pcs/set за 1 автомобил . Направен во една ISO 9001 објект за да се обезбеди добар квалитет. Лесно Инсталирање,wihtout било tools.

Тип На Објект:
Хром Стил
Објектот Дијаметар:
1inch
Бренд Име:
Kadore
Автомобил модел:
За Шкода Kodiaq 2016 2017 2018
Модел Година:
2016 2017 2018
Име На Модел:
120391
Специјални Функции:
Заштита и Декорација
Објектот Должина:
50cm
Објектот Висина:
5cm
Материјал:
ABS
Објектот Ширина:
20cm
Објектот Тежина:
0.6kg
R

Купувачите избираат и