.

.

Чипка Девојки Хулахопки Точка Хулахопки За Девојки Чипка Деца Pantyhose Деца Хулахопки Бебе Pantys 2-10T Тинејџер Балет Облека

Чипка Девојки Хулахопки Точка Хулахопки За Девојки Чипка Деца Pantyhose Деца Хулахопки Бебе Pantys 2-10T Тинејџер Балет Облека

DEN 82.00
DEN 91.20
-10 %
Од стока


Чипка Девојки Хулахопки Точка Leggings За Девојки Чипка Деца Pantyhose Деца Хулахопки Бебе Pantys 2-10 T Тинејџер Чорапи Балет
тип на производ : девојки хулахопки
материјал : Полиестер влакна
големина на табелата(единица : cm )
големина/етикетата
3-4 T/M
5-8 T/L
9-10 T/XL
должина
55-58cm
65-68cm
75-78cm
Answer : ___________________________ NOTE :
1. Ве молиме овозможи 1-3cm мерење на отстапување се должи на рачно мерење.
2. Поради различни следи и светлосен ефект, вистинската боја на објектот може да биде малку поинаква од боја покажа на слики.
3. На возраст само сугерираат , не е точно според различни Деца.Азија големина е помала од ЕУ/САД/велика БРИТАНИЈА големина, ве молиме проверете детали големина информации пред купување. Ви благодариме

Големина:
3-4T, 5-8T, 9-10T
Шаблон Тип:
Dot
Број На Модел На:
2-10T
Материјал:
Полиестер,Микрофибер
Бренд Име:
V-ДРВО
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Пол:
Девојки
Одделот За Името:
Деца
Тип На Објект:
Тесни
R

Купувачите избираат и