.

.

Прекрасен цвет Стакло Мозаик плочки

Прекрасен цвет Стакло Мозаик плочки

DEN 10454.40
Од стока

Висок квалитет на стакло мозаик
Употреба : бања,позадина ѕид дома,хотел,клуб и др.
Топло Совети :
Цената е за 1 квадратни метри.
11 квадратни метри = 1 метар квадратен(2)
Сопствени Направени Производ. Ве молиме забелешка ширина и висина кога местото цел( ве молиме проверете подолу детали explation). Ви благодариме.
Почитувани клиенти :
Ви благодариме за доаѓање до нашата продавница за шопинг.Сите наши производи се прилагодени
производи(што не се во акции),сите производи се заврши до 100% целосна рачно изработени,па тоа
трае најмалку 20 дена да се направи за испорака.Ве молиме помогнете да се продолжи рокот за доставување по
ќе го поставите цел(becase од Aliexpress стандардниот рокот за испорака е 7 дена).
Ве молиме слободно контактирајте со нас за детали на вашиот сопствен цел.
Со Почит,
Јован

Стил:
Модерна
Шема:
Авион Ѕид Налепница
Бренд Име:
sarhang
Спецификација:
Multi-piece Package
Класификација:
За Ѕид
Тема:
Растенијата
Сценарија:
Ѕид
Број На Модел На:
SH-PZ003
Материјал:
Стакло
Е Прилагодена:
Yes
R

Купувачите избираат и