.

.

JOYRESIDE Ангели Ѓаволи Унисекс Тоалетот Бања Знак Тоалет Вратата Ѕид Decal Винил Налепница Оркестарот Мажи Жени Уметност Декорација XY098

JOYRESIDE Ангели Ѓаволи Унисекс Тоалетот Бања Знак Тоалет Вратата Ѕид Decal Винил Налепница Оркестарот Мажи Жени Уметност Декорација XY098

DEN 46.00
DEN 57.60
-20 %
Од стока


S : 20 X10 CM
М : 25 X13 CM
L : 30 X15 CM
Ако choosed друга боја , можете да обрнете внимание на бојата во текот ќе се потврди нарачката , или да ни испратите порака откако ќе се плати . ако не ни кажете нешто, ние само ќе го испратам до тебе, исто како слика
Сите наши боја во нашиот боја табела се достапни.Но, ние не нудиме толку многу боја опции, ако сакате некои боја не спаѓаат во боја опција, ве молиме изберете custom боја и да го одредите боја со остави порака или контактирајте со нас , Ако не го примите порака, ќе добиете decal во боја на прикажување на сликата!
Материјал : Еко-Пријателски Винил Налепници
Пакетот Вклучува : Високо Квалитетен Винил Ѕид Налепница x1,Трансфер Филм x1,Упатство x1
Применливи Сцени :
спалната соба дневна соба детска соба,Дом,Канцеларија,Хотел,Продавница,Кафе,итн. Decals може да биде лесно да се отстрани без оштетување на ѕидовите. но, не може повторно да се употребуваат откако се применува. Decals може да се примени на било чиста, мазна и рамна површина. Големината што е прикажано на сликата, може да не ги одразуваат вистинската големина. Тоа е за покажување цел. Ние прифаќаме прилагодено нарачки. Ве молиме контактирајте со нас со вашите идеи и ние ќе се потрудиме да ги реализира.

боја:
други бои, Тоалет, друга Боја Бања
Големина:
20X10CM, 25X13CM, 30X15CM
Тема:
Шема
Бренд Име:
JOYRESIDE
Класификација:
Мебел Налепници,Кат Налепници,За Ѕид,Прозорец Налепници
Сценарија:
Ѕид
Шема:
Авион Ѕид Налепница
Стил:
Модерна
Материјал:
ПВЦ
Спецификација:
Multi-piece Package
Број На Модел На:
XY098
боја:
40 бои може да се изберат
Материјал:
Винил пвц
Употреба:
Било каква мазна место
Карактеристики:
Водоотпорен , отстранлив
капка-превозот:
прифатете
R

Купувачите избираат и