.

.

Funlife10*10см Кристално Стакло Мозаик самолепливи Водоотпорен во ЖИВО Позадина Бања Дома Декор Плочка Налепница Ѕид Decals TMS013

Funlife10*10см Кристално Стакло Мозаик самолепливи Водоотпорен во ЖИВО Позадина Бања Дома Декор Плочка Налепница Ѕид Decals TMS013

DEN 464.00
DEN 527.52
-12 %
Од стока


На серија на плочка паста може да ви обезбеди со затворен рефил решенија. Целата куќа може да биде лесно да се облечени,како дневна соба,спална соба, кујна,купатило. Секаде каде што сакате да се промени—на ТВ на ѕид, спалната соба позадина,бања прозорецот, можете да промените она што ви се допаѓа.
Ние внимателно одбрани на Мат финиш ПВЦ која е многу ретка материјал во пазарот, постигнување на основниот стандард како водоотпорен, , масло бесплатен и заштита на животната средина. Покрај тоа, ултра-тенки, дебелината и нагласи може да се види со голо очи направи квалитетот смисла на куќата се зголеми на едно ново ниво. На начин да ги оствариме нашите соништа, ние постојано одење и да имаат добро расположение секој ден. Бренд FUNLIFE Еден Плоштад Големина 10x10cm/3.94 x 3 .94 инчен Материјал Мат Финиш ПВЦ Производ Тежина 100g/200g/400g/800g Пакување Големина 12x12x0.5cm/4.72x4.72x0.19inch Пакување Начин Opp вреќа Заврши Големина Големина прилагодливи според тоа како да се држиме За нив Планината се Однесува на мазни, па дури и старите плочки Карактеристики Мат Финиш ЕКО Пријателски ПВЦ ,водоотпорни,лесно да се чисти,самолепливи,не се потребни алатки Пакетот вклучува 18/36/72/144 x Плочка Налепница Голема вест за funlife е најмили 18pcs 0.

Големина:
18pcs 0.18sqm, 36pcs 0.36sqm, 72pcs 0.72sqm, 144pcs 1.44sqm
Број На Модел На:
TMS013
Бренд Име:
funlife
Тема:
Шема
Класификација:
Кат Налепници,Мебел Налепници,За Плочка,За Ѕид
Сценарија:
Стакло/Бања
Шема:
Авион Ѕид Налепница
Стил:
Модерна
Материјал:
ПВЦ
Спецификација:
Multi-piece Package
Карактеристики:
Мат Финиш ЕКО Пријателски ПВЦ,водоотпорни,лесно за чистење,само - adhensive
Големина:
10*10cm
Тежина:
100g/200g/400g/800g
Начин на пакување:
OPP вреќа
Место на потекло:
Shang хаи, Кина
R

Купувачите избираат и