.

.

Пијат кафе продавница млеко чај продавница прозорец налепница стакло декоративни налепници за десерт продавница ресторан ѕид налепници

Пијат кафе продавница млеко чај продавница прозорец налепница стакло декоративни налепници за десерт продавница ресторан ѕид налепници

DEN 845.00
DEN 960.00
-12 %
Од стока


Детали За Производот :
Основната боја е црна. Треба други бои, оставете порака за да ми каже. Злато и сребро треба други износи. Ви благодариме за соработката. големина на : Мали 57cm x 60cm Медиум 70cm x 75см Големи x 100cm 105cm големина : Мали 57cm x 60cm Медиум 70cm x 75см Големи x 100cm 105cm

боја:
Црна, Розова, Црвена, Бела, Жолта, Кафе, Кафена, Светло Сива, Сина, Темно Сива Боја, Слива, Портокал
Големина:
70cm x 75cm, 57cm x 60cm, 100cm x 105cm
Спецификација:
Single-piece Package
Тема:
Шема
Бренд Име:
Мираж на убавината
Материјал:
Пластични
Класификација:
За Ѕид
Сценарија:
Ѕид
Шема:
Авион Ѕид Налепница
Стил:
Модерна
Боја:
Црна, бела, црвена, црвена роза, темно сива, светло сива, темно виолетова и така
R

Купувачите избираат и