.

.

YOYOYU Ѕид Налепница Бејзбол Дома Декорација Дизајн Име И БИЛО која Големина Removeable Постер Mural Playroom Расадник J089

YOYOYU Ѕид Налепница Бејзбол Дома Декорација Дизајн Име И БИЛО која Големина Removeable Постер Mural Playroom Расадник J089

DEN 408.00
DEN 544.32
-25 %
Од стока

Производ Inforamtion : Број : J-089 Големина : 42 X66 CM Големина : 57 X89 CM
Материјал : Не-токсични ,еколошки ПВЦ
Пакување : 1 парче decal+ 1pieces трансфер на хартија
Карактеристики :
1. Договор за декорација одговараат за било чиста мазна ѕидни плочки, windows, метал,плакар, пластични
2. Лесен за употреба и отстранување
3. Модерен дизајн и висок квалитет
4. Издржливи, перат и изрибан (мека четка).

боја:
822 црна, 814 сина, 826 сива, 807 црвена, 801 бела, 824 браун
Големина:
42X66CM, 57X89CM
Бренд Име:
YOYOYU УМЕТНОСТ ДОМА ДЕКОР
Број На Модел На:
J089
Тема:
Шема
Класификација:
Мебел Налепници,За Ѕид,Прозорец Налепници
Спецификација:
2pcs
Сценарија:
Ѕид
Шема:
Авион Ѕид Налепница
Стил:
Модерна
Материјал:
ПВЦ
R

Купувачите избираат и