.

.

Make Up Жена Ѕид Decals Уметник Козметички Салон За Убавина Ѕид Налепници Уметност Mural Отстранлив Продавница Декорација H159

Make Up Жена Ѕид Decals Уметник Козметички Салон За Убавина Ѕид Налепници Уметност Mural Отстранлив Продавница Декорација H159

DEN 383.00
DEN 510.72
-25 %
Од стока


W E L C O M E
Добредојдовте на нашата продавница .Ве молиме да го прочитате описот подолу внимателно, со цел да бидете сигурни дека овој производ е во право за вас. Ако имате било какви прашања за овој објект,не двоумете се да контактирате со нас.Ние сме секогаш среќни да им помогне. Уживајте во вашата шопинг.
1 сет обично вклучува :
винил decal+трансфер филм+ инструкции на англиски јазик.
Големина (1 инч =2.54 см ) :
42 см широк x 43 cm високи
56 см широк х 57 см висок
Детали : Материјал : Еко-пријателски водоотпорен винил. Decals се отстранува, но не се обновливи. Се применуваат за рамни површини како што се ѕидови, стакло, метал, дрво, пластика. Умре сече, не печатени, така што тие не содржат позадина (јасно или на друг начин). Ѕидот или површина ќе се применуваат на decal да ќе биде позадината. Поради рака мерка, големината може да има 1-4 cm грешка. Димензии над 23" може да дојде во неколку делови за полесно апликација. - Сите наши производи се направени да нарачате. Ова го правиме за да се осигура дека ќе се добива сосема нов ѕид decal кои нели биле седи на полица или во опрема куќа за векови.
- Ние може да се направи обратна намали без дополнителни трошоци. Едноставно оставете белешка кога ќе се провери.
- Ние може да големината надолу вашиот дизајн без дополнителни трошоци.

боја:
Црна, Бела, 04 Жолта, 06 Портокалова, Црвена, 10 Руменило, 19 Зелена, 24 Браун, 27 Сива, 30 Виолетова, 16 Цар Сина, 12 Светло Сина, 13 Медиум Сина, 28 Темно Сива, 26 Државата Сива, 29 Hydrangea Виолетова, 21 Теал, 31 Виолетова, 35 Меки Розова, 36 Fuchsia
Големина:
42x43cm, 56x57cm
Стил:
Цврста
Класификација:
За Ѕид,Се Префрлат Панел Налепници,Мебел Налепници,Кат Налепници,За Фрижидер,За Плочка,Прозорец Налепници
Шема:
Авион Ѕид Налепница
Спецификација:
Single-piece Package
Тема:
Шема
Censor Кодот:
H159
Бренд Име:
FARLEOPARD
Сценарија:
Ѕид
Број На Модел На:
H159
Материјал:
ПВЦ
R

Купувачите избираат и