.

.

18pcs 3d пвц пеперутка ѕид налепници дома декор Ѕид Налепници Дома Декорација 3D Пеперутка Multicolor 2O0323

18pcs 3d пвц пеперутка ѕид налепници дома декор Ѕид Налепници Дома Декорација 3D Пеперутка Multicolor 2O0323

DEN 62.00
DEN 89.28
-31 %
Од стока


18pcs Decal Ѕид Налепници Дома Декорација 3 D Пеперутка Виножито
Функција :
100% сосема нов и висок квалитет.
Количина : сет
Материјал : ПВЦ
Големина : 6 CM
На налепници може да се примени на сите мазни површини, како што се Ѕидови, Врати,Плакари, Пластични, Метални, Плочки, Фрижидери, лап-топ компјутери, Автомобили и сл.Пеперутките можат да бидат совршено sticked на повеќето мазни и цврсти ѕидови.Ве молиме да се стави на пеперутки на чисти ѕид и притиснете ги на секоја минута.
Тоа е совршен подарок за било какви посебни прилики како Божиќ, свадба, роденден, годишнина, ангажирање, бебето, 18, 21, дипломирањето,пензионирање или само знак на љубов
Боја : Multicolor
Пакетот Вклучува :
18pcs Decal Ѕид Налепници Дома Декорација 3 D Пеперутка Виножито
1.Ние ги поддржува следниве методи на плаќање. Сите исплати на Ali Express се обработуваат преку Alipay. 2.Можете да контактирате со нас на прво за голема сума на нарачката. 1.Подготовка на Време : обично во рок од 3 дена .
2. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. 3.Ако ви се желни да ја добиете вашата пакет, сакате повеќе безбеден и брз логистика, и имаат точни логистика информации, ние препорачуваме да изберете Ali Express Стандард Превозот, Кина Пост Regidted Воздух Mail, epacket, DHL и ЕМС.

Бренд Име:
KAKUDER
Стил:
Модерна
Класификација:
За Ѕид,Прозорец Налепници,Мебел Налепници,За Плочка
Шема:
Авион Ѕид Налепница
Спецификација:
Multi-piece Package
Број На Модел На:
18pcs Пеперутка ѕид Налепници
Материјал:
Пластични
Тема:
Животните
Сценарија:
Ѕид
Количина:
1 set/18pcs
Големина:
6CM
боја:
multicolor
Item1:
пеперутка ѕид налепници
item4:
пеперутка ѕид налепници 12pcs пвц
Item5:
пеперутка ѕид налепница за дома декор
Item6:
пеперутка ѕид налепници деца соби цртан филм
Item7:
пеперутка ѕид налепници отстранлив
Item8:
3d пвц пеперутка ѕид налепници дома декор
R

Купувачите избираат и