.

.

YOYOYU Ѕид Налепница Крв, Пот и Солзи Ме Доби Тука Дома Декорација ПВЦ Уметност Налепница Бејзбол Removeable Mural Оркестарот J090

YOYOYU Ѕид Налепница Крв, Пот и Солзи Ме Доби Тука Дома Декорација ПВЦ Уметност Налепница Бејзбол Removeable Mural Оркестарот J090

DEN 408.00
DEN 544.32
-25 %
Од стока

Производ Inforamtion : Број : J-090 Големина : 42 X68 CM Големина : 57 X93 CM
Материјал : Не-токсични ,еколошки ПВЦ
Пакување : 1 парче decal+ 1pieces трансфер на хартија
Карактеристики :
1. Договор за декорација одговараат за било чиста мазна ѕидни плочки, windows, метал,плакар, пластични
2. Лесен за употреба и отстранување
3. Модерен дизајн и висок квалитет
4. Издржливи, перат и изрибан (мека четка).

боја:
822 црна, 814 сина, 826 сива, 807 црвена, 801 бела, 824 браун, ДРУГА БОЈА
Големина:
42X68CM, 57X93CM
Бренд Име:
YOYOYU УМЕТНОСТ ДОМА ДЕКОР
Спецификација:
Single-piece Package
Тема:
Шема
Класификација:
Мебел Налепници,За Ѕид,Прозорец Налепници
Сценарија:
Ѕид
Шема:
Авион Ѕид Налепница
Стил:
Модерна
Материјал:
ПВЦ
Број На Модел На:
J090
R

Купувачите избираат и