.

.

СЈАЈ Бренд 1 Pack(16PCs) не ' Рѓосувачки Челик за Шиење Игли за Шиење Иглички Поставите Дома, DIY Занаети Домаќинство Шиење Додатоци N0001

СЈАЈ Бренд 1 Pack(16PCs) не ' Рѓосувачки Челик за Шиење Игли за Шиење Иглички Поставите Дома, DIY Занаети Домаќинство Шиење Додатоци N0001

DEN 48.00
Од стока

СЈАЈ Бренд 1 Pack(16 PCs) не ' Рѓосувачки Челик за Шиење Игли за Шиење Иглички Поставите Дома, DIY Занаети Домаќинство Шиење Додатоци N0001
Материјал
Нерѓосувачки челик и железо
Големина
Appro : 8.8 x 4.2 cm
конверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инчен
Боја
Како Слика
Количина ќе добие 1 Пакет на оваа содржина во листа цена
Дел Нема N0001
Забелешка : Ако вашата нарачка сумата е поголема од 100 долари, ние ќе се разгледа за да испратите ќе се изрази преку слободни. ви благодариме.
Политика На Враќање
Ако примите неисправни објект DOA (неисправни на пристигнување), ве молиме да не известите во рок од 7 дена за враќање на настава на замена. На ставка(и) мора да се врати во целост со спакувани материјал без да се користи.
На враќање превозот цена ќе биде на вашите трошоци од страна на Регистрирани Воздухопловната. Откако ќе го добиете вашиот враќање единица, ние ќе ги разгледа и оцени единица во рок од 7 дена. Потоа ќе ви испрати нова замена единица на нашите превозот цена, ако таа ги исполнува нашите гаранција барања.
Сопствени Даноци
Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.

Бренд Име:
Шарени СЈАЈ. СОН
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Тип:
Комплет За Шиење
Број На Модел На:
N0001
Употреба:
рака за шиење
Големина:
88X42mm(pack)
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
R

Купувачите избираат и