.

.

10pcs кристал 10мм Мини цвет Masonic Lapel Иглички Значка Мејсон Freemason НЕ МЕ заборавај

10pcs кристал 10мм Мини цвет Masonic Lapel Иглички Значка Мејсон Freemason НЕ МЕ заборавај

DEN 1103.52
Од стока


Име : кристал 10мм Мини цвет Masonic Lapel Иглички
обложено : злато
големина : 10мм
назад : пеперутка спојки

Регионален Функција:
Европа
Материјал:
Метал
Тема:
Цвет
Стил:
Религиски
R

Купувачите избираат и