.

.

Националното Знаме Метал Lapel Pin Знаме Pin Бахамите

Националното Знаме Метал Lapel Pin Знаме Pin Бахамите

DEN 95.52
Од стока

Lapel иглички материјал : Метал Lapel иглички големина : 1.9*1.6 см Lapel иглички Грб : Sandblasted Lapel иглички Прилог : Пеперутка затворач На lapel игли може да се изменуваат,но им е потребна дополнителна такса.Ве молиме да се чувствуваат се да ме контактирате за повеќе детали.
Производи Фотографии :
Повеќе од 200 земјата националното знаме lapel иглички се достапни.Ако сакате повеќе,ве Молиме кликнете на следната слика за да добиете повеќе.Ви благодариме.
Превозот :
DHL,UPS-от,ТНТ,Fedex,EMS,E-ЕМС Изразат за превозот опции.Ако ви треба Изразат испорака начин,ве Молиме контактирајте ме за детали пред да се направи нарачката.
Царинската :
Јас ќе се прогласи вредност на стоката како вашето барање или пониска вредност да ги споделите со стоката помине вашиот царински повеќе лесно.Тоа е вашата должност да го исчистите на царината во вашата земја.Ако тарифниот се случува,Тоа е вашата должност е да се плати за нив.Ви благодариме за вашето разбирање.
Се враќа :
Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме.Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на објекти, во рок од 15 дена од вашата приемот на предмети за било каква причина.

Бренд Име:
XZBN
Тема:
Патриотизам
Материјал:
Метал
Стил:
Модерна
R

Купувачите избираат и