.

.

Бронза и Железо Тапацир Вратата Помине Антички Накит Случај Кутија Троседот Декоративни Капи Студ Pushpin Мебел Плоштадот Ноктите,30мм,100Pcs

Бронза и Железо Тапацир Вратата Помине Антички Накит Случај Кутија Троседот Декоративни Капи Студ Pushpin Мебел Плоштадот Ноктите,30мм,100Pcs

DEN 335.52
Од стока


Тип На Објект:
Иглички
Број На Модел На:
бронза ноктите
DIY Материјали:
Дрво
is_customized:
Yes
боја:
црвено бронза
Материјал:
Железо
1:
Плоштад Помине
Големина:
30*30mm
R

Купувачите избираат и