.

.

Метал Brads Scrapbooking Занает Разубавувањето-Карта во донесувањето Одлуки Декоративни DIY Заковки Fastener Brads Pin Нокти,Црвен Бронза,30*25мм,50Pcs

Метал Brads Scrapbooking Занает Разубавувањето-Карта во донесувањето Одлуки Декоративни DIY Заковки Fastener Brads Pin Нокти,Црвен Бронза,30*25мм,50Pcs

DEN 671.52
Од стока


Тип На Објект:
Иглички
DIY Материјали:
Дрво
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
30*25MM
боја:
црвено бронза
Материјал:
Железо
Големина:
30*25mm
R

Купувачите избираат и