.

.

[Прилагодите]Игра ТЕКОВИ слика Ангел Милост Викторија Кожата ноќта на Вештерките cosplay костими Крилја Чевли Нови 2018 бесплатен превозот

[Прилагодите]Игра ТЕКОВИ слика Ангел Милост Викторија Кожата ноќта на Вештерките cosplay костими Крилја Чевли Нови 2018 бесплатен превозот

DEN 2879.52
Од стока

[Прилагодите]Игра ТЕКОВИ слика Ангел Милост Викторија Кожата ноќта на Вештерките cosplay костими Крилја Чевли Нови 2018 бесплатен превозот
Опис
Состојба : Нова
Материјал : Полиестер/ ЕВА/ ПВЦ
Вклучува :
Костимот вклучува : Neckring+Сина лента+Злато chestpin+Јаже+Top+Здолниште+Led додатоци
Слушалки и крилја продава заедно, пакетот ќе биде 62*16*75см,прекумерно ќе ја испрати од експрес испорака!
Чевли треба вашата големини : Пол, Нога должина, околу Глуждот,Теле наоколу.
Бојата може да биде малку различен меѓу CRT и LCD екрани. Ве МОЛИМЕ НЕ ГО КУПИТЕ, ако сте премногу чувствителни на најмала боја разлика. Големина на Табелата Избра "Една големина" и порака ни го вашето тело големини :
Внимание : ова е на податоци за tiled слика,затоа не може да биде 2-4cm грешка,да се земе во предвид кога се прави нарачка ако ум.
Точно Костим Детали :
Врати 1. Ако овој предмет не е она што го сакате, pls чувајте го она што беше, и го испрати назад преку воздухопловната со следење Бр. во 1 недела откако ќе ја добијат. Ние ќе издаде наплата откако ќе се добие парцела. 2. Ако објектот е прекината за време на превозот, pls контактирајте со нас. Ние може да обезбеди соодветна компензација.

Големина:
One Size
Извор:
Игра ОЖ
Посебни Употреба:
Носии
Број На Модел На:
Игра ОЖ
Извор Тип:
Игра
Пол:
Жените
Материјал:
Полиестер
Компоненти:
Врвот,Здолништа
Тип На Објект:
Се поставува
Компоненти:
облека
Знаци:
Ангел Милост
Извор:
Игра ОЖ
Карактер:
Ангел Милост
Материјал:
Полиестер
Акции:
No
Стил:
Cosplay Униформа,Кожата
Компоненти:
Целосен сет како слика
Пол:
Жени,Мажи,Девојки,Момчиња,Унисекс
Посебни Употреба:
Ноќта На Вештерките,Карневал,Стрип Con Cosplay Костим
кориснички:
Yes
Број На Модел На:
0040,71201,Сосема Нов,h,001
R

Купувачите избираат и