.

.

Гел вода бомба пиштол додатоци 1.2 mm 1.3 1.4 mm mm нееднаква должина пиштол извори играчка додатоци бран кутија Отворено игра со пукање

Гел вода бомба пиштол додатоци 1.2 mm 1.3 1.4 mm mm нееднаква должина пиштол извори играчка додатоци бран кутија Отворено игра со пукање

DEN 301.00
DEN 316.80
-5 %
Од стока


боја:
1.3 мм, 1.4 mm, 1.2 mm
Карактеристики:
Електронски
Пластични Тип:
ABS
Број На Модел На:
0524
Бренд Име:
PB Радосна торба
Пол:
Унисекс
Материјал:
Пластични
Возраст Опсег:
12-15 Години
Тип:
Играчка Пушка Пиштол
Предупредување:
No
R

Купувачите избираат и