.

.

кориснички забавен брануваа парк,фитнес спорт фитнес брануваа,затворен брануваа парк

кориснички забавен брануваа парк,фитнес спорт фитнес брануваа,затворен брануваа парк

DEN 494400.00
Од стока


Нашиот спорт брануваа е многу популарна на пазарот и скокање брануваа кревет е една од вежба начин да клуч одговара,уште повеќе важна работа е дека нашите фитнес брануваа е огромна забава,тоа е лесно да се управуваат.
Брануваа паркот е изграден од квалитетни материјали (алуминиум и нерѓосувачки челик) до највисоките стандарди за безбедност и придобивки од стекнување на велика британија тестирање и бројни меѓународни прописи за безбедност. Неколку стотици Тобогани веќе беа спроведени во повеќе од 50 земји
затворен брануваа парк со кош и базен,фитнес брануваа за деца,спорт брануваа со нето заштита
Додатоци :
Сите додатоци се вклучени
големина : 1406*1050*350cm(прилагоди)
Материјали :
1. Скокање мат : произведено во САД
2. Пена подлога : EPE, затворени-cell пена дека нема да апсорбираат вода, mildew или изгуби форма
3. Подлога : PVC(500 D, 500 D) ткаенини
4. Цевки : поцинкуван внатре и надвор
5. Еластична јаже : тоа е гума внатре и надвор
6. Извори : супер висока јачина на поцинкуван
OEM наредби се добредојдени.Ве молиме да се чувствуваат слободни да контакт.
Оваа bungee брануваа е многу голема,треба да се испораката од страна на морето,не од express.

is_customized:
Yes
Број На Модел На:
YLW-BT17B
категорија:
Голем Брануваа
Возраст:
>3 Години
Тип:
затворен игралиште
Материјал:
брануваа парк
R

Купувачите избираат и