.

.

Бакар Дух Лов Dowsing Divining Прачки Детектор На Вода Witching Изгубени Предмети Dowsing Детектор

Бакар Дух Лов Dowsing Divining Прачки Детектор На Вода Witching Изгубени Предмети Dowsing Детектор

DEN 361.00
DEN 396.96
-9 %
Од стока

1.Dowsing прачки е чувствителна алатка која може да бидат погодени од мислата и воздушниот простор, исто така, ќе бидат погодени од надворешниот свет и енергија својства на различни нешта 2.Тоа може да се користи за да се погледне за вена, вода, криптата, луѓе или нешто друго 3.Тоа е користењето на телото 's чувствителност, да се почитува стап 's реакција како што замав, ротација и така натаму, и тогаш можеме да добиете некои масажа преку овие реакција Спецификација : Материјал : Месинг Укината должина : 152mm Ширевте должина : 178mm Боја : Sliver Забелешка : Точка боја се прикажани во фотографии може да се покажува малку поинаква на вашиот монитор од набљудувачите не се калибрира истиот. Ве молиме овозможи 1-3мм мало отстапување се должи на рачно мерење. Ви благодариме! Пакетот вклучува : 2 x Dowsing Прачки
'

Бренд Име:
OOTDTY
DIY Материјали:
Водовод
Моќност Тип:
Батеријата-Напојува
Со LCD Екран Или Не:
No
Број На Модел На:
-
Тип На Единица:
парче
R

Купувачите избираат и