.

.

10 Групи/Многу RV24YN 20 B201, B202, B203, B204 Ohm Еден Претвори Јаглерод Филм Ротари Коси Potentiometer + A03 Knob + Панел

10 Групи/Многу RV24YN 20 B201, B202, B203, B204 Ohm Еден Претвори Јаглерод Филм Ротари Коси Potentiometer + A03 Knob + Панел

DEN 839.00
DEN 882.72
-5 %
Од стока


Опис :
RV24 YN 20 B201, B202, B203, B204 Ohm Еден Претвори Јаглерод Филм Ротари Коси Potentiometer Променлива Отпорник
Модел:B201 x Knob x Панел B202 x Knob x Панел B203 x Knob x Панел B204 x Knob x Панел Knob:A03 Панел:Надворешниот дијаметар 40ММ. внатрешен дијаметар од 10ММ. Отпор : 200 Ohm ,2 K,20 K,200 K Ohm Пак : 1 вклучете го Моќност : 0.25 W Бунари со Дијаметар : 6mm/0.24" Окно Должина : 10мм/0.39" Вкупна Висина : 35mm/1.38" База Дијаметар : 25мм/0.98" Механички Агол : 300 ° ±5° Ротациона Живот : 20000 RMP Отпор Толеранција : ±10 %
Превозот Брод на САД : 7-15 дена Бродот за други земји : 15-35days. answer : ___________________________ Note : Бразил. Русија .Украина Ќе трае подолго во споредба со другите земји,па наплата на времето е најмногу до 60 дена. Објектот со бидат испратени во 48hours по целосна уплата Ние ќе брод вашата нарачка преку препорачана Воздух Mail (Вклучени на следење на број) во Кина Пост Воздух Mail.
Се враќа Политика 100% Враќање - Гаранција за 30 дена да ја прифатиме враќа за размена, или наплата во рок од 30 дена од точките на испорака. Предмети мора да бидат во нивната оригинална состојба, не се носат, или да се измени. Ние нема да му ја надомести на враќање превозот.
Повратни информации Откако сте ги добиле вашите објектот, ве молиме да ја напуштат повратни информации за нас како ова ќе ни информираат дека сте добиле вашите предмети.

боја:
B201 x Knob x Панел, B202 x Knob x Панел, B203 x Knob x Панел, B204 x Knob x Panel
Број На Модел На:
RV24YN 20 B201 B202 B203 B204
DIY Материјали:
Електрични
R

Купувачите избираат и