.

.

(20piece) Нов LC3406 LC3406CB5TR sot23-5 Чипсет

(20piece) Нов LC3406 LC3406CB5TR sot23-5 Чипсет

DEN 311.52
Од стока


Температурата На Работа:
Меѓународниот стандард
Бренд Име:
SUHMS
Моќ Дисипација:
Меѓународниот стандард
Состојба:
Нови
Тип:
Вози IC
Напон:
Меѓународниот стандард
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
LC3406CB5TR
Примена:
компјутер
Пакет:
sot23-5
R

Купувачите избираат и