.

.

(20piece) Нов 5N50 D5N50 AOD5N50 ДА-252 Чипсет

(20piece) Нов 5N50 D5N50 AOD5N50 ДА-252 Чипсет

DEN 354.24
Од стока


Температурата На Работа:
Меѓународниот стандард
Бренд Име:
SUHMS
Моќ Дисипација:
Меѓународниот стандард
Состојба:
Нови
Тип:
Вози IC
Напон:
Меѓународниот стандард
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
AOD5N50
Примена:
компјутер
Пакет:
ДА-252
R

Купувачите избираат и