.

.

(20piece) Нов SG6859 SG6859A SG6859ATZ sot23-6 Чипсет

(20piece) Нов SG6859 SG6859A SG6859ATZ sot23-6 Чипсет

DEN 311.52
Од стока


Температурата На Работа:
Меѓународниот стандард
Број На Модел На:
SG6859ATZ
Бренд Име:
SUHMS
Моќ Дисипација:
Меѓународниот стандард
Состојба:
Нови
Тип:
Вози IC
Напон:
Меѓународниот стандард
is_customized:
Yes
Примена:
компјутер
Пакет:
SOT23-6
R

Купувачите избираат и