.

.

5pcs JW2SN-DC12V 12VDC AJW7211 Заменува G2R-2-12VDC Моќ Реле

5pcs JW2SN-DC12V 12VDC AJW7211 Заменува G2R-2-12VDC Моќ Реле

DEN 339.00
DEN 369.12
-8 %
Од стока

5pcs JW2 SN-DC12 V 12 VDC AJW7211 Заменува G2 R-2-12 VDC Моќ Реле
Превозот Услови : Сите предмети ќе биде предаден во рок од 2 работни ден на по примиле исплата . International shipping ќе потрае подолго време, Тоа може да го одложи поради строгите обичаи и лошите временски услови (дожд, поплава, снег). Ако сте подготвени да ги користат Изразат Испорака, треба да плати Дополнителни Трошоци за цел. Ве молиме контактирајте со нас ако НЕ сте добиле објект по 35 дена, ние ќе ги провери со пост канцеларија, а потоа ја или рефундирање на каква било исчезнати предмети.
Повратни информации : Откако ќе го потврдите вашата објектот, ве молиме да ја напуштат повратни информации за нас како ова ќе ни информираат дека сте добиле вашите предмети. Ние навистина треба вашата позитивни повратни информации и 5 ѕвезди на рејтингот по добивање на вашата нарачка, ние ќе ви даде позитивни повратни информации. Вашето задоволство е многу важен за нас. Ако имате проблем или прашање во врска со вашата трансакција, ве молиме контактирајте со нас пред да замине било кој тип на повратни информации. И ни даде можност да се разумно да ги поправи во разумно време, без оглед на вашата грижа може да биде.

Бренд Име:
ELECYINGFO
Состојба:
Нови
Број На Модел На:
JW2SN-DC12V
Тип:
реле
R

Купувачите избираат и