.

.

5PCS MJ15024 MJ15024G ДА-3 Нови оригинални бесплатен превозот

5PCS MJ15024 MJ15024G ДА-3 Нови оригинални бесплатен превозот

DEN 170.40
Од стока


Бренд Име:
HJXRHGAL
Тип:
Регулатор На Напон
Состојба:
Нови
Напон:
Меѓународниот стандард
Моќ Дисипација:
Меѓународниот стандард
Температурата На Работа:
Меѓународниот стандард
Број На Модел На:
MJ15024
is_customized:
Yes
Примена:
Меѓународниот стандард
Пакет:
ДА-3
R

Купувачите избираат и