.

.

ВИСОК КВАЛИТЕТ на О2 сензор oyxgen сензор Ламбда сензор 89465-13030 8946513030 ЗА Toyota е корола Матрикс Пред Атмосфера

ВИСОК КВАЛИТЕТ на О2 сензор oyxgen сензор Ламбда сензор 89465-13030 8946513030 ЗА Toyota е корола Матрикс Пред Атмосфера

DEN 1034.40
Од стока


гаранција за квалитет 1year за нови делови не за користени делови!
тестирани пред да брод!
Висок квалитет на делови!
comfirm сликата и oem број пред да го купите !!
ВИСОК КВАЛИТЕТ на О2 сензор oyxgen сензор Ламбда сензор 89465-13030 8946513030 ЗА Toyota е корола Матрикс Пред Атмосфера
Објектот мора да се врати во неговата оригинална и неискористени состојба и Никогаш не се монтирани.
Враќање / Поврат Не Се Вклучени
Испорака такси нема да бидат вратени.
Ве молам, разберете дека превозот и ракувањето такса не се враќа. Купувачот е одговорно за превозот на трошоците направени превозот производи назад.
Во никој случај не е Превозот, Манипулативните & Осигурување враќа
Гаранција
Гаранција : 1 година само за нови Делови не се КОРИСТИ за
Клиентите Задоволителна
Answer : ___________________________ Note :
Не двоумете се да не контактирате во секое време, пред и по купувањето, ние сме посветени на вашиот 100% задоволството на клиентите.
Ние сме тука и да се подготвени да ви помогнат со какви било прашања или проблеми што би можеле да имаат пред или по купувањето.
Нашата цел е да бидете сигурни дека сте среќни клиент и пријатен шопинг со нас.

Мерен Опсег:
Кислород Сензор
Повторливост:
Кислород Сензор
Тип:
Не Греење Тип
линеарна:
Кислород Сензор
Hysteresis:
кислород сензор
Тип На Сензор:
Piezoelectric
Чувствителност:
Кислород Сензор
Резолуција:
Кислород Сензор
R

Купувачите избираат и