.

.

Нов Висок квалитет 100pcs 20x20mm Само Лепило Кабел Жица Zip Вратоврска Месеци Монтажа База Стеги Клип

Нов Висок квалитет 100pcs 20x20mm Само Лепило Кабел Жица Zip Вратоврска Месеци Монтажа База Стеги Клип

DEN 81.00
DEN 89.28
-9 %
Од стока


Опис :
100% сосема нов.
Со самолепливи база дизајн, оваа Жица Вратоврска База е многу лесно да се поправи на мазната површина.
Тоа може да работи добро со најлон кабел вратоврска користи за да се обезбеди жица снопови.
Брзо се врзуваат и симнете на мозок и може да се користи постојано.
Лепило назад тип, удобен и лесен за користење, да се зачува простор.
Големина : 20x20mm/0.79x0.79inch.
Материјал : Пластика.
Боја : Бела
Количина : 100 Компјутери/1 Сет
Answer : ___________________________ Note :
Ве молиме овозможи 1-3мм грешка поради прирачник за мерење. pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат
Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме!
Нема Мало Пакет
Пакет се вклучени :
100 Компјутери x Стеги Клип
'

Бренд Име:
OOTDTY
Тип:
Станот Помине Клип
Број На Модел На:
-
Материјал:
Пластични
Тип На Единица:
парче
R

Купувачите избираат и