.

.

Ретро Стил на 10PCS Цинк Легура Мебел се Справува со Европскиот Антички Шкафот Фиока Кујната Кабинет Вратата Повлечете Рачки и Копчиња

Ретро Стил на 10PCS Цинк Легура Мебел се Справува со Европскиот Антички Шкафот Фиока Кујната Кабинет Вратата Повлечете Рачки и Копчиња

DEN 2399.00
DEN 3427.20
-30 %
Од стока


започнете
крајот
Добредојдовте на нашата продавница
Ако купите 2 многу или повеќе еднаш време,ќе добиете 3% попуст;
На повеќе ќе ги купите,толку повеќе попуст ќе победи O(∩_∩) O~
Ретро Стил на 10 PCS Цинк Легура Мебел се Справува со Европскиот Антички Шкафот Фиока Кујната Кабинет Вратата Повлечете Рачки и Копчиња K470 Параметри :
Предмет Тип : Мебел Рачки
Материјал : Цинк Легура
Боја : Како На Сликата Покажува
Дупка Растојание : 128mm/96mm Single Дупка
Површина Заврши : Electroplating & Полирање
Answer : ___________________________ Note : 1,вистинската боја на објектот може да биде малку поинаков од сликите кои се прикажани на веб-сајтот предизвикана од многу фактори како што се осветлувањето на вашиот монитор и светлина од светлината. 2, ве Молиме овозможи 1~3мм за отстапување на мерни податоци. Пакетот Вклучува : 10 PCS Мебел Рачки (Нема други Додатоци)
Плаќање
Ние го прифатат плаќање преку Bookers,Запад Унија,Кредитна Картичка,Qiwi Паричник,Банкарски Трансфер. Поддршка Aliexpress Зачувам.
Меѓународни купувачиве МОЛИМЕ ВНИМАТЕЛНО ЗАБЕЛЕШКА :
а) Увозни давачки,даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или такси превозот.Овие трошоци се на купувачот одговорност.

Тип:
Мебел Справи & Knob
Бренд Име:
OuXinDiLong
Број На Модел На:
K470
Стил:
Гроздобер
DIY Материјали:
Дрво
is_customized:
Yes
Материјал:
Цинк Легура
Теренот-ред Спецификации:
128mm/96mm/Една дупка
R

Купувачите избираат и