.

.

Трговија на големо Цинк Легура Антички Фиока Рачка,Гроздобер Дрвена Кутија,Кабинет,Кутија за Складирање Цвет Рачка,82*15mm,50PCs

Трговија на големо Цинк Легура Антички Фиока Рачка,Гроздобер Дрвена Кутија,Кабинет,Кутија за Складирање Цвет Рачка,82*15mm,50PCs

DEN 1391.52
Од стока


боја:
Бела, Златна Боја, Тон Бронза
Тип:
Мебел Справи & Knob
Стил:
Гроздобер
DIY Материјали:
Дрво
is_customized:
Yes
Материјал:
Цинк Легура
Број На Модел На:
82*15mm
Теренот-ред Спецификации:
67mm
Теренот:
67mm
Големина:
82*15mm
боја:
Бронза Тон;Бела Боја;Златна Боја
Материјал:
Цинк Легура
R

Купувачите избираат и