.

.

Бронза Модерна Печурки се Справи со Легура Копчиња и Мини Рачки Врата се Справи со Шкафот Фиока Кујна се Повлече Knob Мебел,10Pcs

Бронза Модерна Печурки се Справи со Легура Копчиња и Мини Рачки Врата се Справи со Шкафот Фиока Кујна се Повлече Knob Мебел,10Pcs

DEN 287.52
Од стока


боја:
бронза 19x19mm, бронза 25x20mm, бронза 31x30mm, црна 25x19mm
Тип:
Мебел Справи & Knob
Стил:
Модерна
DIY Материјали:
Дрво
is_customized:
Yes
Материјал:
Цинк Легура
Број На Модел На:
Singel Дупка Рачка
Теренот-ред Спецификации:
no
боја:
Бронза Тон;Црна
Материјал:
Цинк Легура
R

Купувачите избираат и