.

.

Најголемиот дел Модерна Круна се Справи со Акрил Копчиња и Рачки Вратата Легура се Справи со Шкафот Фиока Кујна се Повлече Knob Мебел,33*35mm,40Pcs

Најголемиот дел Модерна Круна се Справи со Акрил Копчиња и Рачки Вратата Легура се Справи со Шкафот Фиока Кујна се Повлече Knob Мебел,33*35mm,40Pcs

DEN 1775.52
Од стока


Тип:
Мебел Справи & Knob
Стил:
Модерна
Материјал:
Акрилик
DIY Материјали:
Дрво
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
круна рачка
Теренот-ред Спецификации:
no
Круг главата големина:
33*35MM
боја:
Бела+Сребрена Боја
Материјал:
Акрилик
R

Купувачите избираат и